Ateliér 2zone studio není unikátním ateliérem pouze svým designem a zázemím, poskytuje rovněž netradiční pohled na možnou spolupráci fotografů ...Kromě možnosti pronájmu v rámci našeho ateliéru pracuje stabilní tým fotografů, momentálně v tomto složení:


TÝM 2ZONE STUDIO:


JANA MARKOVÁ

Jana je fotografkou s citem pro dětskou, rodinnou a módní fotografii. Kromě ateliéru fotí ráda také přírodu a makro fotografie, které opravdu berou člověku dech.

Jana je hlavní fotografkou našeho ateliéru.

Podívejte se na její tvorbu na jejich privátních stránkách ...

Kontakt: info@markova-photo.cz | www.markova-photo.cz | +420 605 557 177


PETR KRENŽELOK

Petr stojí za projektem 2zone media, který se kromě fotografie zabývá rovněž reklamou na LED obrazovkách. Z oblasti focení jej zajímá nejvíce portrétní, módní a produktová fotografie.

Kontakt: info@2zone.cz | www.2zone.cz | +420 777 172 171FOTÍ U NÁS:


MARIO SIKORA

Mario je český profesionální fotograf a výtvarník. Zaměřuje se především portrétní, módní a výtvarnou fotografii. Jeho fotografie můžete nalézt například v italském Vogue, Imaginariu a jiných periodicích.

Rád pracuje s přirozeným světlem, jež považuje za nositele osobitého kouzla a krásy. Přináší svůj osobitý pohled na svět formou hry světla, barev a tvaru.

Kontakt: info@mariosikora.cz | www.mariosikora.cz / www.fineartm.com | +420 730 683 449


LAFINKA  - JANA DRESSLEROVÁ

Lafinka je mladá fotografka, jejiž vášní je zejména klubová fotografie. Nově působí především v Praze, nicméně občas zavítá i na starou dobrou Moravu :-) Kromě klubové se věnuje rovněž ateliérové a svatební fotografii.

Kontakt: www.facebook.com/PhotoByLafinka

TOMÁŠ MATWIKOW

Tomáš, kterému kamarádi říkají MATiO, rád fotí zejména freeskiingové akce, nepohrdne však ani jinou fotografickou tématikou. V jeho portfoliu tak lze nalézt svatby, fotky dětí, žen a dívek, nebo i rarity jako fotografie dřevěných soch.

Kontakt: www.matio.cz

Miimo  - MONIKA KADLUBCOVÁ

Miimo, jak kamarádi říkají Monice, je začínající fotografka se sklony k artu a expresivnímu pojetí fotografie. Mezi její další záliby patří rovněž break-dance. Těšíme se, jaké kousky "Miimo realitu" nám Monika v kombinaci s vybavením našeho ateliéru předvede.

Kontakt: www.facebook.com/pages/Miimo-realitu
Powered by SmugMug Owner Log In