Setkali jste se někdy s tím, že vyznat se v ceníku focení, je docela věda? Všude samý balíček, a že jich je ...

Dle našeho názoru je život barevnější, než aby odpovídal přesně připraveným balíčkům. Jsou situace, kdy budete chtít pouze jednu propagační fotografii, nebo naopak situace, kdy dopředu nevíte, kolik fotografií byste si rádi odnesli. Že jich je v balíčku 10? A co když se Vám jich líbí 13, 15 či 22?

A víte například dopředu, kolik fotografií a v jakém formátu budete chtít finálně vytisknout?

Tak k čemu balíčky?


Doporučujeme objednat se na focení nejméně 3 dny či více dopředu. Jednak tím zabránite možnosti, že je daný termín již obsazený, ale také je dobré dopředu prodiskutovat Váš záměr a tématiku daného focení, která může vyžadovat přípravu vhodných rekvizit.

Objednat se můžete e-mailem na adrese info@2zone.cz,  telefonicky na čísle +420 777 172 171, případně si přímo vybrat fotografa z našeho fotografického týmu.


Hledáte vhodný dárek nebo chtete jen ušetřit? Pořiďte svým známým, přátelům nebo i sobě, dárkový poukaz za skvělých 790 Kč.

V ceně poukazu je příjemné posezení v ateliéru, kde nejprve u kafe můžeme probrat Vaše představy o focení, dále budou následovat přibližně 1-2 hodiny samotného focení a ve výsledku obdržíte 10 finálně upravených fotografií, přičemž další si samozřejmě můžete dokoupit.
Untitled photo

Tyto poukazy jsou k dispozici na prodejně XidysComp v budově nové pošty v Jablunkově, v našem ateliéru, případně se s námi můžete domluvit na osobním předání. Originální poukaz je na zadní straně opatřen naším razítkem a podpisem.

Nebojte se svým blízkým udělat radost!

A jestli si myslíte, že levněji to již opravdu nejde, tak se podívejte na ceník níže - u nás si opravdu můžete koupit třeba jen jednu fotografii :-) ...

PORTRÉTNÍ, DĚTSKÁ A RODINNÁ FOTOGRAFIE


Tato kategorie focení svým pojetím odpovídá klasické ateliérové či exteriérové portrétní, dětské či rodinné fotografii.


Doplňující informace:

Samotné focení běžně zabere cca 1 hodinu. Přestože výsledný počet zakoupených fotografií závisí opravdu na Vás, máme zde jistá doplňující pravidla, která se Vás ovšem dotknou pouze opravdu vyjímečně. Pro pořádek je ovšem zmínit musíme:

* Při focení delším než jsou 2 hodiny si po dohodě s Vámi účtujeme 300 Kč za každou další hodinu strávenou focením.
* V případě odběru méně než 3 fotografií si vyhrazujeme právo stanovit termín Vašeho focení na den, kdy probíhají jiná focení.

  • Untitled photo
  • Untitled photo

Cenik jak cyp

Toz toto jest nas novy cenik ....

- 10x15 cm: 8 Kč

- 15x20 cm: 16 Kč

- 15x23 cm: 16 Kč

- 21x30 cm: 69 Kč (formát cca A4)

- 30x42 cm: 149 Kč (formát cca A3)

- 42x60 cm: 319 Kč (formát cca A2)


Untitled photo
Powered by SmugMug Owner Log In