Untitled photo

ÚVOD, ANEB NEJSME ŽÁDNÍ BALÍČKÁŘI! :-)

Setkali jste se někdy s tím, že vyznat se v ceníku focení, je docela věda? Všude samý balíček, a že jich je ...

Dle našeho názoru je život barevnější, než aby odpovídal přesně připraveným balíčkům. Jsou situace, kdy budete chtít pouze jednu propagační fotografii, nebo naopak situace, kdy dopředu nevíte, kolik fotografií byste si rádi odnesli. Že jich je v balíčku 10? A co když se Vám jich líbí 13, 15 či 22?

A víte například dopředu, kolik fotografií a v jakém formátu budete chtít finálně vytisknout?

Tak k čemu balíčky?

OBJEDNÁNÍ FOCENÍ

Doporučujeme objednat se na focení nejméně 3 dny či více dopředu. Jednak tím zabránite možnosti, že je daný termín již obsazený, ale také je dobré dopředu prodiskutovat Váš záměr a tématiku daného focení, která může vyžadovat přípravu vhodných rekvizit.

Objednat se můžete e-mailem na adrese info@2zone.cz,  telefonicky na čísle +420 777 172 171, případně si přímo vybrat fotografa z našeho fotografického týmu.

Hledáte vhodný dárek nebo chtete jen ušetřit? Pořiďte svým známým, přátelům nebo i sobě, dárkový poukaz za skvělých 850 Kč.

V ceně poukazu je příjemné posezení v ateliéru, kde nejprve u kafe můžeme probrat Vaše představy o focení, dále budou následovat přibližně 1-2 hodiny samotného focení a ve výsledku obdržíte 10 finálně upravených fotografií, přičemž další si samozřejmě můžete dokoupit, poukazy případně řetězit..
Untitled photo

Tyto poukazy jsou k dispozici na prodejně XidysComp v budově nové pošty v Jablunkově, v našem ateliéru, případně se s námi můžete domluvit na osobním předání. Originální poukaz je na zadní straně opatřen naším podpisem a datem vystavení poukazu.

Nebojte se svým blízkým udělat radost!

A jestli si myslíte, že levněji to již opravdu nejde, tak se podívejte na ceník níže - u nás si opravdu můžete koupit třeba jen jednu fotografii :-) ...

CENÍK FOTOGRAFICKÝCH PRACÍ


Snažili jsme se náš ceník koncipovat tak, aby byl jednoduchý a přitom aby nabízel dostatečnou flexibilitu a kupovali jste si jen tolik fotografií, kolik sami chcete. Tam, kde je těžké se počtem fotografií řídit, nabízíme rovněž hodinové sazby.

Pamatujte - s námi se vždy domluvíte, tak se nebojte zeptat!

Portrétní a rodinná fotografie


Tato kategorie focení svým pojetím odpovídá klasické ateliérové či exteriérové portrétní či rodinné fotografii.


Doplňující informace:

Samotné focení běžně zabere cca 1-2 hodiny. Přestože výsledný počet zakoupených fotografií závisí opravdu na Vás, máme zde jistá doplňující pravidla, která se Vás ovšem dotknou pouze opravdu vyjímečně. Pro pořádek je ovšem zmínit musíme:

* Při focení delším než jsou 2 hodiny si po dohodě s Vámi účtujeme 300 Kč za každou další hodinu strávenou focením.
* V případě odběru méně než 3 fotografií si vyhrazujeme právo stanovit termín Vašeho focení na den, kdy probíhají jiná focení.

Školy a školky


I ti nejmenší mají nárok na své fotografie z dob školou povinných :-) Pokud jinde dostanete v balíčku všechny fotografie stejné, u nás to budou fotografie rozdílné. Rozdílný je rovněž náš přístup - přijedeme za Vámi s plnou ateliérovou výbavou!

Pokud se Vám naše fotografie líbí, nebojte se nás škole či školce svých ratolestí doporučit!

 • Cena focení: 90 Kč (3 fotografie 10x15 v ceně)
 • Cena dodatečných fotografií - 10x15 - 30 Kč, 13x18 - 40 Kč, 20x30 (cca A4) - 60 Kč
 • Kopie již upravených fotografií - 10x15 - 15 Kč, 13x18 - 20 Kč, 20x30 (cca A4) - 40 Kč

Svatby, akce, oslavy a jiné společenské události


Jedná se zejména o svatby, večírky, oslavy, módní přehlídky či reportážní fotografii. U tohoto typu focení účtujeme pouze dobu své přítomnosti na dané akci či události, nikoliv již cenu dle počtu výsledných fotografií, jejichž konečný počet se nedá předem odhadnout.

 • Hodinová sazba za dobu strávenou na akci: 900 Kč

Fotokoutek - 2zone Party studio


Bav se, foť se, tiskni k tomu, zážitky si odnes domů!

... tak přesně to je 2zone Party studio - unikátní "green-screen" fotokoutek s plným ateliérovým vybavením, okamžitou výměnou pozadí v počítači, profi tiskem a online galerií.

Žádná budka, prostě Party studio - ta správná zábava pro Vaše akce!


V základní ceně jsou 3 hodiny provozu Party studia, další hodiny je možno si dokoupit. Nabízíme slevněné startovací sety se 100 či 50 kusy fotografií rozměru 10x15 v ceně:

 • Party studio 100: 3900 Kč
 • Party studio   50: 3300 Kč
 • Další hodina provozu Party studia: 900 Kč
 • Set dodatečných 50 ks fotografií 10x15: 1000 Kč (20 Kč/ks)
 • Cena fotografií účtovaných po 1 ks: 30 Kč/ks

Produktová fotografie


Kategorie focení, které může jít stejně tak snadno jako vyžadovat složitou přípravu fotografické scény, jejího svícení, rekvizit, až po náročné postprocessingové úpravy v počítači.

Celkový čas strávený na zakázce je tedy u produktové fotografie dopředu těžké odhadnout, aniž bychom přesně znali a pochopili Váš záměr. Nebojte se tedy zeptat - vypracujeme Vám nabídku přesně podle Vašich potřeb.

 • 1 hodina focení/práce: 300 Kč
 • nebo alternativně 1 fotografie: 75 - 150 Kč (dohodou dle složitosti focené problematiky)

* Kromě kategorie Speciální zakázky (produktová fotografie) jsou uvedené ceny včetně DPH.
* Cena dopravného mimo region jablunkovska a třinecka je účtována dle dohody.
 • Untitled photo
 • Untitled photo
 • Untitled photo
 • Untitled photo
 • Untitled photo
 • Untitled photo
 • Untitled photo

TISK FOTOGRAFIÍ


Vaše fotografie Vám samozřejmě u nás rádi vytiskneme!

Disponujeme kvalitním minilabem pro menší formáty i profesionální inkjet fotiskárnou do velikosti A2 (42x60cm).


 • 10x15 cm:    8 Kč
 • 15x20 cm:   16 Kč
 • 15x23 cm:   16 Kč
 • 21x30 cm (A4):   59 Kč (lesklý), 69 Kč (profesionální polomat)
 • 30x42 cm (A3):  129 Kč (lesklý), 149 Kč (profesionální polomat)
 • 42x60 cm (A2):  299 Kč (profesionální polomat)

* A4, A3 a A2 označení je pouze orientační, platí rozměry uvedené v cm.

TERMÍNY A ZPŮSOB DODÁNÍ ZAKÁZKY

Výsledek focení bude vznikat v několika fázích:

 • Pracovní galerie - po provedení předchozího výběru Vám připravíme k náhledu pracovní galerii fotografií. Pošleme Vám odkaz, kde se na fotografie můžete podívat, případně tento odkaz můžete poslat i svým známým. Tento odkaz je skrytý a vidíte jej pouze Vy! Můžete tak v klidu vybrat fotografie, které se Vám líbí a poté nám napsat, na kterých fotografiích máme dále pracovat - záleží na Vás, vybírejte dobře!
 • Úprava fotografií - jakmile nám sdělíte, na kterých fotografiích máme dále pracovat, provedeme jejich finální úpravu. Profesionální retuš je poměrně náročný proces a potřebný čas se zde bude odvíjet od počtu požadovaných finálních fotografií a tématických úprav - cca 2 týdny.
 • Finální galerie - rovněž finální upravené fotografie dodáváme v elektronické podobě, a to vypublikováním do již zmíněné skryté webové galerie, nebo na Váš flash disk či DVD.
 • Tisk fotografií - naše fotografie dodáváme v elektronické podobě, můžeme Vám však jejich tisk zdarma zprostředkovat. Správná příprava pro tisk ovšem zabere nějaký čas, včetně času na samotný tisk a dopravu fotografií zpět do našich rukou - cca 1 týden.
 • U svateb a speciálních zakázek se termíny dodání fotografií odvíjejí od počtu a náročnosti zpracování výsledných fotografií - 4-6 týdnů.
Untitled photo
Powered by SmugMug Owner Log In